Over ons

Het bestuur van de vereniging bestaat uit vertegenwoordigers van verschillende ziekenhuizen.

Ben je enthousiast over je vak? Wil je een bijdrage leveren aan het werk van de NVSHV? Neem dan contact op met één van de bestuursleden. De NVSHV is altijd op zoek naar enthousiaste leden om het bestuur op deelgebieden te ondersteunen!

Wil je lid worden van de NVSHV, vul dan het online formulier in.

 

Het bestuur van de NVSHV is als volgt samengesteld:

Voorzitter

Artze Prins
Sector manager acute- en intensive zorg
Haga Ziekenhuis, Den Haag
A.Prins@hagaziekenhuis.nl
Telefoon : 06-13074287

 

Vicevoorzitter

Dr. Sivera Berben
Coördinator Research Group
Acute Zorgregio Oost
Radboudumc, Nijmegen
Sivera.Berben@azo.nl

Sivera Google Glass

 

Secretaris

Drs. Ed Slangen
Manager Spoedeisende Hulp
Academisch Ziekenhuis Maastricht
e.slangen@nvshv.nl

Ed

Penningmeester

Drs. Ed Slangen
Penningmeester NVSHV
e.slangen@nvshv.nl

 

Bestuursleden

Cora Hoffmann
Hoofd Acute Zorg
ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen,Terneuzen
c.hoffmann@zzv.nl

Cora

 

Ria Boel MSc
Opleider  Acute Zorg,
VUmc, Amstel Academie, Amsterdam
r.boel@vumc.nl

ria

 

Geoffrey Brouwer
Teamleider – capaciteitscoordinator bedden dHS| Medium Care C2 Oost Divisie Heelkundige
g.brouwer@nvshv.nl

 

Tanja van Roosmalen-van den Berg
Teamleidinggevende SEH Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis
t.vandenberg@etz.nl

 

Chantal Senger
SEH verpleegkundige Ziekenhuisgroep Twente (ZGT)
C.Senger@zgt.nl

 

 

Ledenadministratie NVSHV

E-mail: ed.slangen@home.nl

 

Webmaster NVSHV
Hans van Will
webmaster@nvshv.nl

 

 

KvK- en bankrekeningnummers

Kamer van Koophandel
40260322

Bankrekening
NL86 INGB 0000045905

t.a.v. NVSHV te Nuth